Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní a reklamační podmínky e-shopu Stryky 

Máte-li další dotazy, napište nám prosím na adresu info@stryky.cz, rádi vám odpovíme.

Možnosti placení

1. bankovním převodem

Po ukončení a odeslání objednávky obdržíte e-mail, kde najdete pokyny k provední platby.

Pokud vám e-mail s potvrzením nepřišel, např. spadl do spamu, řiďte se prosím následujícími pokyny: 

Platbu zašlete na účet 157409242/0600 a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Po obdržení platby bude objednávka vyskladněna a odeslána na vaší adresu.

2. dobírkou

Zásilku zaplatíte dopravci (České poště) při převzetí. Za platbu dobírkou se k poštovnému účtuje poplatek 40 Kč.

3. hotově

Hotově lze platit při předem domluveném převzetí objednávky v sídle Stryky.cz.

Poštovné

Balíčky zasíláme prostřednictvím České pošty nebo kurýrní společnosti GLS. Jste z Prahy? Můžete si objednat dovoz balíčku zdarma, zavolejte na 605 393 477 a domluvíme se na termínu doručení. 

Objednávku můžete vyzvednout i osobně v našem sídle Dlouhá 383, Nová Ves pod Pleší. Naúčtujeme žádný poplatek, jen je nutné se předem domluvit na čase vyzvednutí. Napište nám nebo zavolejte.

Pořádek dělá přátele
aneb práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího

Prodávající

Chceme, aby všichni naši klienti byli spokojení. Proto ctíme následující pravidla.

Prodávající má povinnost vyřídit objednávku a zásilku odeslat na adresu uvedenou v objednávce do nejpozději do deseti pracovních dnů od přijetí objednávky. Není-li uvedeno nebo dohodnuto jinak. Pokud zásilku zaplatíte na účet předem, nejpozději do deseti pracovních dnů od přijetí platby. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámíme to zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Vyhrazujeme si právo odmítnout vyřídit objednávku, která má neúplné objednací údaje či pokud vzbuzuje pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašleme informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., vrátíme vám částku zaplacenou za vrácené zboží do třiceti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu Stryky.cz. V případě poškození zboží vracíme pouze poměrnou část. Prodávající nevrací částku za poštovné a balné.

S vašimi osobními údaji nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajůZavazujeme se osobní údaje, které jste nám poskytli, neposkytovat žádným dalším osobám, které se nepodílí na dopravě a expedici zboží. Na vaši žádost údaje vymažeme z databáze zákazníků. To se netýká údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny a dodání zboží.

Kupující

Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.

Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek, multimediálních CD-ROM a ostatního Softwaru opatřeného ochranným štítkem. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky zaplacené za toto zboží.

Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen obal či ochranný štítek.

Rozhodnete-li se zboží vrátit, nebudeme se na vás zlobit ani nám nemusíte říkat vaše důvody. Budeme však rádi, když nám je řeknete a pomůžete nám tak zlepšit naše služby.

Reklamace a vrácení zboží

Výběru a expedici knih a ingrediencí věnujeme maximální péči. Přesto se může stát, že uděláme nějakou chybu. Pokud jste od nás obdrželi zboží, které nesplňuje objednávku nebo vaše očekávání, kontaktujte nás. Uděláme vše, abychom situaci vyřešili k vaší spokojenosti.

Pokud se rozhodnete, že zboží nechcete až po jeho převzetí, napište nám do 14 dnů od jeho doručení a pošlte nám ho zpět na adresu Stryky.cz, Dlouhá 383, 262 04 Nová Ves pod Pleší. Ke zboží prosím přiložte číslo objednávky a vašeho účtu, na který chcete vrátit peníze.

Vrácené zboží nesmí být poškozené. V opačném případě vracíme pouze adekvátní část peněz. 

Pokud se rozhodnete, že zboží nechcete až poté, co vám přijde, napište nám do 14 dnů od jeho doručení a pošlete nám zboží zpět na naši adresu. Přiložte prosím číslo objednávky a číslo účtu, na který vám obratem vrátíme peníze. Důvod udávat nemusíte, ale když nám ho napíšete, uděláte nám radost a pomůžete nám zlepšit naše služby.

A nyní zpět k nákupům.

 

 

 

 

 

Používá se opensource systém OpenCart
Stryky.cz, © 2021